czarna matowa farba w sprayu

biżuteria - moje życie

Temat: Malowanie frontu!
A ja malowałem czarna matowa farba w sprayu (za 11 zł)i wyszło ok
Źródło: forum.purepc.pl/index.php?showtopic=36484Temat: mój mały tuning co o nim sądzicie
ano była szaro bura w środku na zewnątrz była piaskowo biała co po roku gdizes zrobiła sie żółtawa .... cała malowana czarną matową farbą w sprayu bardzo ładny efekt daje jak sie równo rozprowadzi.
Źródło: forumpc.pl/index.php?showtopic=44531


Temat: SW 130/900 - kilka spotrzezen zanim kupisz.
...klejem. Dopiero wtedy zalałem całość klejem. Później wkleiłem (też klejem na gorąco) nakrętki M4 (3 nakrętki na śruby dociskowe). Następnie wtopiłem w mufę przygotowane wcześniej ramiona pająka (nagrzewałem nad palnikiem gazowym, w przypadku aluminium nie jest to takie łatwe gdyż aluminium szybko oddaje ciepło do otoczenia czyli wówiąc potocznie stygnie). Na końcach ramion wywierciłem otwory mocujące. Wszystko pomalowałem czarną matową farbą w sprayu. Obejmę kupiłem w sklepie z systemami kominowymi (30zł - jak na moje oko przepłaciłem). Koszt samego pająka jest znikomy i szybki w wykonaniu.
Źródło: astromaniak.pl/viewtopic.php?t=7693


Temat: Z czego zrobić pająka
...nie zamontowany).Pierwotnie miał być 3 ramienny,ale jakoś zostalo po staremu.Wydaje mi się ,że 4 ramiemnny łatwiej będzie wycentrować w teleskopie.Do pająka dochodzi jeszcze oczywiście mocowanie LW,ale tego chyba nie trzeba pokazywać.[img]Załącznik:pająk.JPG[/img]. Pająk wykonany jest z aluminiowego wałka i blaszek metalowych 1mm(niestety nie mam alu,ale waga i tak nie jest duża).Blaszki mocowane są za pomocą kleju.Pomalowany jest czarną matową farbą w sprayu. W porównaniu do poprzedniego który ramiona miał wykonane z pręta 3mm udało się zyskać jakiś mały % świała.(4mm o dł.promienia LG).
Źródło: astromaniak.pl/viewtopic.php?t=10416


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © biżuteria - moje życie